Regulamin i warunki gwarancji

Drewno jako materiał pochodzenia biologicznego, posiada specyficzne właściwości takie jak zdolność do kurczenia, pęcznienia i paczenia.

Zapobiegamy tym procesom już na etapie przecierania drewna w optymalny sposób, a następnie poprzez suszenie komorowe drewna w kontrolowanych warunkach ,obróbkę na nowoczesnych liniach produkcyjnych, oraz naniesienie powłok ochronnych, zabezpieczających drewno przed wpływem warunków atmosferycznych i działaniem organizmów niszczących drewno.1.  Firma "Alt-drew" udziela gwarancji na swoje wyroby w okresie liczonym od daty wydania, dostawy, lub zakończenia montażu, o ile został on zlecony firmie "Alt-drew" przez Kupującego wraz z zamówionym wyrobem,

2.  Producent daje gwarancję na brak wad fizycznych oferowanych przez siebie wyrobów,

3..Gwarancja na altany, drewutnie, domki letniskowe, mostki i wszelkie inne wyroby z drewna wykonane przez nasza firmę wynosi 12 miesięcy

4. Na gonty używane do pokryć dachowych udziela się 5 letniej gwarancji,

5. Zgłoszenia reklamacji można dokonać zarówno osobiście, jak i telefonicznie, a także listownie, bądź za pośrednictwem poczty e-mail. W korespondencji należy podać dokładne, czytelne dane osobowe i adresowe,

6. Gwarant zobowiązuje się do naprawy, bądź usunięcia wad wyrobu lub wymiany towaru na nowy lub zwrotu gotówki i odebrania wadliwego wyrobu.

7. Producent nie ponosi odpowiedzialności za wady spowodowane niewłaściwym transportem, (za wyjątkiem transportu pojazdami producenta) niewałaściwym magazynowaniem lub nie zastosowaniem się do zaleceń w zakresie konserwacji i montażu wyrobu oraz za wady będące wynikiem niewłaściwego użytkowania.

8. Okres gwarancji ulega przedłużeniu o czas upływający pomiędzy dniem zgłoszenia reklamacji, a dniem usunięcia wady.

9. Rozpatrzenie reklamacji i naprawa wyrobu nastąpi najpóźniej w okresie 21 dni od daty otrzymania reklamacji.

11.Nie uznaje się za wady zdrowych sęków oraz naturalnych pęknięć drewna, które wywoływane są wpływem zmiennych warunków atmosferycznych i które są naturalnymi właściwościami fizycznymi drewna.Powstałe pęknięcia nie mają wpływu na trwałość i walory użytkowe wyrobu.

12. Zmiany wyrobu, które są spowodowane jego użytkowaniem nie stanowią podstaw do reklamacji.

13. Kupujący zgłaszając reklamację akceptuje wszystkie powyższe warunki udzielonej gwarancji firmy "Alt-drew".

14. Płatność 30% po złożeniu zamówienia, reszta po dostarczeniu towaru do klienta, sprawdzeniu przez niego zgodności z zamówieniem. Rozładunek i montaż następuje po opłaceniu całości kwoty widniejącej na fakturze.

15. Towar nie opłacony w całości nie podlega reklamacji ani gwarancji.Pomoc

Biuro / zamówienia
pn-pt 8-00 / 16-00
sob-niedz - nieczynne
tel 34 351 36 56
kom 692 818 807

Pytania techniczne
pn-pt 8-00 / 17-00
sob-niedz - nieczynne
tel 660 874 547
tel 661 251 989

Kontakt

"ALT-DREW"
Julianpol 35
46-325 Rudniki
e-mail: altdrew.pl@gmail.com